İş adamı Bektaş Erdugan kimdir?

Soft Yıkama’nın sahibi Bektaş Erdugan, iş dünyasındaki başarılarını ringe taşıdı. Kickboks’taki madalyalarıyla spor dünyasında dikkatleri üzerine çeken Erdugan’ın hayatı merak konusu. İşte başarılı iş adamı ve sporcu hakkında bilinmeyenler…

İş adamı Bektaş Erdugan kimdir?

Bektaş Erdugan, 24 Mart 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu. Çorumlu Meryem-Ali Erdugan çiftinin üç çocuğundan biri olan Erdugan, Bağcılar ve Bahçelievler çevresinde büyüdü. İş hayatına henüz 13-14 yaşlarındayken adım atan, bir yandan da eğitimine devam eden Bektaş Erdugan, Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

TEKNİSYENLİKTEN YIKAMA SEKTÖRÜNE

Bektaş Erdugan, bir dönem tesisat işiyle ilgilendi. Basınçlı buhar kazan imalatı, kat kaloriferi, yüzme havuzu, doğalgaz gibi alanlarda faaliyetlerde bulunan Erdugan, 2003 yılında yıkama sektörüne girdi. Bağcılar-Güneşli’de Soft Yıkama adında bir firması bulunan Erdugan, evli ve bir erkek çocuk babası.

SPOR YAŞAMI KUPA VE  ÖDÜLLERLE DOLU

Henüz 15 yaşındayken merak sardığı dövüş sporlarında profesyonelliğe adım atan ve kickboks’taki başarılarıyla spor dünyasında adından sıkça söz ettirmeye başlayan Bektaş Erdugan’ın çok sayıda kupa ve ödülleri bulunuyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çeken Erdugan’ın başarılarını yakından izleyen geniş bir takipçi kitlesi bulunuyor.

4 Comments

 • Adam Brown
  Posted 9 Ocak 2017 12:35

  Great article. The blog is pretty informative and we can find answers here right away

  • Philip James
   Posted 9 Ocak 2017 12:37

   For more information please subscribe

 • Cindy Jefferson
  Posted 9 Ocak 2017 12:36

  I would like to get a consultation.

  • Philip James
   Posted 9 Ocak 2017 12:37

   We’ll be happy to help. Send your inquiry online!

Add Comment