SOFT YIKAMA

[rev_slider slidertitle=”slider_1 1″ alias=”slider_1-1″]

HAKKIMIZDA

SOFT YIKAMA olarak; yirmi beş yılı aşkın sektörel tecrübesi bulunan uzman yönetim ekibimiz ile tekstil yıkama faaliyetlerinde hizmet vermekteyiz.

SOFT YIKAMA, müşterilerin ve tüm paydaşların, ihtiyaç ve beklentilerini odağına koyarak yenilikçiliğin öncüsü olmayı kendisine şiar etmektedir. Yeni her yıkama faaliyetimize; uzun vadeli ve sürdürülebilir değer oluşturacak proaktif, süreç ve çözüm odaklı bir hayat katıyoruz. Çünkü bizler her yeni hikâyeyi bir gelişim fırsatı olarak görmekte ve renklere hayat vermekteyiz.

SOFT YIKAMA, 2015 yılından itibaren sektörel yeni yıkama tekniklerini geliştirmek ve müşterilere daha verimli bir hizmet sunmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarına başlamıştır. 2019 yılında sıfır atık projesi çerçevesinde; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yıkama tekniklerini çevreye duyarlı ve üretimde verimliliğin arttırılmasına yönelik; efektli ürünlere muadil olarak Strike yıkama yöntemi geliştirmiştir. Bu kapsamda Strike Yıkama tekniğini geliştirerek üç adet marka tescili ve iki adet patent başvurusunu gerçekleştirdik.

SOFT YIKAMA, İnditex, Mango, Sedex, Primark, Asos, RTM başta olmak üzere yaklaşık yirmi markadan onaylı, sosyal uygunluk, çevre ve iş güvenliği uygulamalarında sıfır tolerans yaklaşımı ile sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamını sürdürülebilir hale getirmiştir.

SOFT YIKAMA, inovatif ve çevreye duyarlı yaklaşımlarıyla yeni ürünler geliştirerek, hep “ilk” ve “en iyi”’ leri üretmektedir.